Seizoen 2020-2021

Seizoen 2020-2021

Wilt u vanuit een andere vereniging contact leggen met een team:
Bovenbouw (O13-O19):    bovenbouw@avvswift.nl
Onderbouw (O8-O12):      onderbouw@avvswift.nl
Meisjesteams (O9-O15):  meidencoordinator@avvswift.nl
Voor scouting:                   hjo@avvswift.nl
Leeftijdscoördinator O8:  lc08@avvswift.nl
Leeftijdscoördinator O9:  lc09@avvswift.nl
Leeftijdscoördinator 10:  lc10@avvswift.nl
Leeftijdscoördinator 11:  lc11@avvswift.nl
Leeftijdscoördinator 12:  lc12@avvswift.nl

 

Hoofd Jeugd Opleiding (HJO)

Jeugd O13 t/m O19 (bovenbouw): Dohan Karacaer (a.i.) - hjo@avvswift.nl

Jeudg O08 t/m O12 (onderbouw): Pijke Oostra (a.i.) - hjoonderbouw@avvswift.nl


Keeperstrainer                                                                    Keeperstrainer
Herman van Hoek                                                               

 

JEUGDCOMMISSIE   
 Voorzitter  Rene van Pareren
 Communicatie  Bram Aupers
 Bovenbouw jongens (JO13-JO19)  Alex van Noord
 Onderbouw jongens (JO8-JO12)  Yann Weijer
 Onderbouw jongens (JO8-JO12)  Pijke Oostra
 Meiden  Peter van 't Veen
 Toernooi commissie  Nog in te vullen
 Bardienst commissie  Nog in te vullen

 ONDERBOUW   
   
 Coachcoördinator JO12  Jacco Munscher
 Coachcoördinator JO11  Pijke Oostra
 Coachcoördinator JO10  Raj van Pareren, Ties Bos 
 Coachcoördinator O8, O9  Dylan Nieuwenhuijs
   
 Leeftijdscoördinator JO12  Remy Chavannes
 Leeftijdscoördinator JO11  Annelot Dits-Wallace
 Leeftijdscoördinator JO10  Nog in te vullen
 Leeftijdscoördinator O9  Kees Huibregtse
 Leeftijdscoördinator O8  Kees Huibregtse
   
 Spelbegeleider Coördinator  Pieter-Jan Koorn
 Keeperstrainer  Herman van Hoek en Rein Abbenhues
 Vrijwilligers Coördinator Kantine  Nog in te vullen
   
JO12-1 Trainer  Jacco Munscher. Assistent tba
 Coach  Jacco Munscher
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO12-2 Trainer Circuit Jacco Munscher. Assistent tba
 Coach  Matthijs Bunschoten a.i.
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO12-3 Trainer Circuit Circuit Jacco; Raymond Haloni
 Coach  Alexander Babeliowsky
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO12-4 Trainer Circuit Circuit Jacco; Raymond Haloni
 Coach  Nog in te vullen
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO12-5 Trainer Circuit Circuit Jacco; Raymond Haloni
 Coach  Geert van den Berg
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO11-1 Trainer  Pijke Oostra, ass. Milan Michels
 Coach  Pijke Oostra
 Hoofd Teammanager   Barbara Quispel
 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
JO11-2 Trainer Circuit Pijke Oostra, ass. Milan Michels
 Coach  Frank Lurling
 Teammanager (rondom wedstrijd)  Dorus Landweer
 Spelbegeleider  
   
JO11-3 Trainer Circuit Circuit Pijke; Wim Pauwels,  Milan Michels
 Coach  Wim Pauwels
 Teammanager  Robin van Zijtveld
   
JO11-4 Trainer Circuit Circuit Pijke; Wim Pauwels,  Milan Michels
 Coach  Remko Bijvoet
 Teammanager  Marije Verwijnen
   
JO11-5 Trainer Circuit Circuit Pijke; Wim Pauwels,  Milan Michels
 Coach  Onno van Commenee
 Teammanager  Jaqueline Smits
   
JO11-6 Klasse M Trainer Circuit Guus Middag
MO11-1 (JO11-M) Coach  Guus Middag
 Teammanager  Marjolein Maarschalkerweerd
   
MO11-2 Trainer Circuit Circuit Guus Middag
 assistent Trainer  Sarah Bouchdak
 Coach  Koen Dorrenboom
 Teammanager  Marieke Koh
   
MO11-3 Trainer Circuit Circuit Guus Middag
 assistent Trainer  Sarah Bouchdak
 Coach  Simon van Melick
 Teammanager  Ralph de Haan
   
JO10-1 Trainer  Raj van Pareren, Ties Boskamp, Paul Dijkhoff
 Coach  Raj van Pareren, Ties Boskamp
 Teammanager  Mark Jan Dijkstra
   
JO10-2 Trainer Circuit Raj van Pareren, Ties Boskamp en Paul Dijkhof
 Coach  Raj van Pareren, Ties Boskamp
 Teammanager  Marie Jeanne 
   
JO10-3 Trainer Circuit Circuit Raj/Ties; Paul Dijkhof
 Coach  Paul Dijkhof
 Teammanager  Angelique van Lith
   
JO10-4 Trainer Circuit Circuit Raj/Ties; Paul Dijkhof
 Coach  Nog in te vullen
 Assistent Coach  Christian Poulsen
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO10-5 Trainer Circuit Circuit Raj/Ties; Paul Dijkhof
 Coach  Jean Paul van Marissing 
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO10-6 Trainer Circuit Circuit Raj/Ties; Paul Dijkhof
 Coach  Hans Mol 
 Teammanager  Jopke Thijssen
   
MO10-1 Trainer Circuit Guus Middag
 Coach  Nog in te vullen
 Teammanager  Erwin Moeken
   
O9-1 Trainer  Dylan Nieuwenhuizen, assistent Gijs van der Sluis
O9-1 Coach  Dylan Nieuwenhuizen
O9-1 Assistent / back up Coach  Gijs van der Sluis en/of Arian van Diermen
O9-1 Teammanager  Bertwin Heijse
O9-1 Spelbegeleider  Reinier Douque
   
O9-2 Trainer  Dylan Nieuwenhuizen, assistent Gijs van der Sluis
O9-2 Assistent / back up Coach  Gijs van der Sluis en/of Arian van Diermen
O9-2 Teammanager  Bertwin Heijse
O9-2 Spelbegeleider  Reinier Douque
   
O9-3 Trainer Circuit circuit Dylan; 
O9-3 Coach  Nog in te vullen
O9-3 Teammanager  Dennis Maas
O9-3 Spelbegeleider  Rutger Spanjaard 
   
O9-4 Trainer Circuit circuit Dylan;  
O9-4 Coach  Nog in te vullen
O9-4 Teammanager  Titus Kok
O9-4 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
O9-5 Trainer Circuit circuit Dylan; 
O9-5 Coach  Nog in te vullen
O9-5 Teammanager  Ronald Sloot
O9-5 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
O9-6 Trainer Circuit circuit Dylan;  
O9-6 Coach  Nog in te vullen
O9-6 Teammanager  Sander Maarschalkerweerd
O9-6 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
O8-1 Trainer  Dylan Nieuwenhuizen, Jacques Schalken, extra Matthijs Farkas.
O8-1 Coach  Jacques Schalken
O8-1 Teammanager  Floor Onland
O8-1 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
O8-2 Trainer  Dylan Nieuwenhuizen,  Jacques Schalken,  extra Matthijs Farkas.
O8-2 Coach  Nog in te vullen
O8-2 Teammanager  Floor Onland
O8-2 Spelbegeleider  Nog in te vullen
   
BOVENBOUW   
   
JO19-1 (zaterdag) Trainer/ coach  Omar Mungambo
 Assistent trainer  Zico Abinte
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO19-1 (zondag) Trainer/ coach  Tim Augustijn
 Teammanager  Tim Augustijn
   
JO17-1 (zondag) Trainer/ coach  Steve Habeck
 Assistent trainer  Mike Eering
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO17-2 (zondag) Trainer/ coach  Glenn Zebeda
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO17-3 (zondag) Trainer/ coach  Gabe Baan
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO17-4 (zondag) Trainer/ coach  Zico Abinte
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO15-1 (zaterdag) Trainer/ coach  Roël Tempo
 Teammanager  Bram Aupers
   
JO15-1 (zondag) Trainer/ coach  Zakaria Jbari
 Teammanager  Alex Goekjian
   
JO15-2 (zondag) Trainer/coach  Nog in te vullen
 Teammanager  Nog in te vullen
   
MO15-1 (zondag) Trainer/ coach  Rosa Marsman en Fanya ten Dam
JO15-M Teammanager  Sidney Veldman
   
MO15-1 (zaterdag) Trainer / coach  Drazen Lisak
 Trainer   Johan Wiericx
 Teammanager  Marjolein van den Hurk
   
MO15-2 (zaterdag) Trainer/ coach  Brian Schutz 
 Teammanager  Bas Koster
 Teammanager  Alex van Noord
   
JO14-1 (zaterdag) Trainer/coach  Nog in te vullen
 Assistent trainer/coach  Lucas Koops
 Teammanager  Tonko Gast
   
JO14-1 (zondag) Trainer/ coach  Robert Heukels 
 Trainer/ Teammanager  Ron Veen
   
JO14-2 (zondag) Trainer/ coach  Cees Oomen
 assistent trainer  Alexander Babeliowsky
 Teammanager  Dirk Frikkee
   
MO14-1 (zondag) Trainer/ coach  Peter van 't Veen
JO14-M Teammanager  Robbert Tjin
   
JO13-1 (zaterdag) Trainer/ coach  Antal Heitlager
 Teammanager  Nog in te vullen
   
JO13-2 (zaterdag) Trainer  Raymond Haloni
 Coach  Nog in te vullen
 Teammanager  Carel Insinger
   
JO13-3 (zaterdag) Trainer  Raymond Haloni
 Coach  Nog in te vullen
 Teammanager  Nog in te vullen
   
MO13-1 Trainer/ coach  Nog in te vullen
 assistent coach  Menno Koop
 Teammanager  Nog in te vullen

 

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!