Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Bekijk hieronder het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken.

Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).
 

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 okt 19:45 AVV Swift JO17-1 DWS afc JO17-3
25 okt 20:00 DRC JO15-1 AVV Swift JO15-1
28 okt 18:15 AVV Swift JO15-1 Laren 99 sv JO15-1
29 okt 19:30 AVV Swift VR30+1 ASC De Volewijckers VR30+1
29 okt 20:00 RODA '23 Rksv 35+2 AVV Swift 35+1
29 okt 20:00 AVV Swift 45+1 WV-HEDW 45+2
29 okt 20:00 FC Weesp 35+3 AVV Swift 35+2
29 okt 20:00 TOS-Actief VR30+1 AVV Swift VR30+1
29 okt 20:30 AVV Swift 35+1 Nautilus afc 35+1
29 okt 20:30 AFC IJburg 45+1 AVV Swift 45+1
29 okt 20:30 AVV Swift 35+2 DVVA csv. 35+1
29 okt 20:30 Hillegom sv VR1 AVV Swift VR1
29 okt 20:30 AVV Swift VR30+1 WV-HEDW VR30+1
29 okt 20:30 RCH VR1 AVV Swift VR2
29 okt 21:00 AVV Swift 45+1 Meteoor De sv. 45+1
29 okt 21:00 AVV Swift VR1 Hoofddorp s.v. VR2
29 okt 21:00 DSS VR1 AVV Swift VR2
29 okt 21:30 Sporting Martinus 35+1 AVV Swift 35+1
29 okt 21:30 WV-HEDW 35+1 AVV Swift 35+2
29 okt 21:30 FC Weesp VR1 AVV Swift VR1
29 okt 21:30 Kadoelen sv. VR30+1 AVV Swift VR30+1
29 okt 21:30 AVV Swift VR2 Meervogels 31 VR1
29 okt 22:00 AVV Swift 35+1 NFC 35+1
29 okt 22:00 Zeeburgia avv 45+1 AVV Swift 45+1
29 okt 22:00 AVV Swift 35+2 Zeeburgia avv 35+1
29 okt 22:00 AVV Swift VR1 Hoofddorp s.v. VR1
30 okt 8:30 AFC JO12-7 AVV Swift JO12-3
30 okt 8:30 AVV Swift JO12-5 Dijk De asv JO12-1
30 okt 8:30 AVV Swift JO10-4 Buitenveldert sc. JO10-3
30 okt 8:30 AVV Swift JO10-6 AFC JO10-8
30 okt 8:30 Kampong JO9-1 AVV Swift JO9-2
30 okt 8:30 AVV Swift JO9-4 AVV Swift JO9-5
30 okt 8:30 AVV Swift JO8-Regenboog VSV JO8-1
30 okt 8:30 AFC JO8-2 AVV Swift JO8-Blauw
30 okt 8:45 Sporting Martinus JO11-4 AVV Swift JO11-3
30 okt 9:00 AVV Swift JO13-2 Buitenveldert sc. JO13-2
30 okt 9:20 SDZ JO13-5 AVV Swift JO13-3
30 okt 9:30 Sporting Martinus JO9-3 AVV Swift JO9-3
30 okt 9:45 Zuidoost United JO14-1 AVV Swift JO14-1
30 okt 9:45 AVV Swift JO10-1 Dijk De asv JO10-1
30 okt 9:45 AVV Swift JO9-1 Hillegom sv JO9-1
30 okt 9:45 AVV Swift JO9-6 Amstelveen/Heemraad JO9-2
30 okt 10:00 DWS afc JO12-1 AVV Swift JO12-4JM
30 okt 10:00 AVV Swift MO12-1 GeuzenMiddenmeer JO12-2
30 okt 10:00 AVV Swift MO11-1 SDW JO11-1
30 okt 10:10 Geel Wit '20 sv. JO10-1 AVV Swift JO10-2
30 okt 10:15 Hoofddorp s.v. JO11-2 AVV Swift JO11-1
30 okt 10:30 AFC JO16-2 AVV Swift JO16-1
30 okt 10:45 AVV Swift JO15-1 TABA afc JO15-1
30 okt 10:45 Abcoude fc JO11-2 AVV Swift JO11-4
30 okt 11:00 DEVO'58 2 AVV Swift 9
30 okt 11:00 Sloterdijk avv. JO12-1 AVV Swift JO12-6JM
30 okt 11:15 RODA '23 Rksv JO10-4 AVV Swift JO10-5
30 okt 11:30 AVV Swift JO12-1 AFC Quick 1890 JO12-1
30 okt 11:30 AVV Swift JO12-2 Koninklijke HFC JO12-3
30 okt 11:30 AVV Swift JO11-2 TABA afc JO11-1
30 okt 11:30 AVV Swift JO11-5 RAP sv. JO11-2
30 okt 11:30 KDO sv MO17-1 AVV Swift MO17-1
30 okt 12:00 GeuzenMiddenmeer 3 AVV Swift 5
30 okt 12:00 Onze Gezellen MO13-3 AVV Swift MO13-1
30 okt 12:30 JOGA Fortius asv JO17-1 AVV Swift JO17-1
30 okt 12:30 Nieuw West United SV JO13-1 AVV Swift JO13-1
30 okt 12:30 Waterwijk asc MO15-3 AVV Swift MO15-1
30 okt 13:00 AVV Swift 8 Ouderkerk sv. 3
30 okt 13:00 AVV Swift 12 Ouderkerk sv. 5
30 okt 13:00 AVV Swift 13 Nieuw Sloten sv 2
30 okt 13:30 Zandvoort s.v. 3 AVV Swift 3
30 okt 14:00 DCG Rksv O23-1 AVV Swift O23-1
30 okt 14:30 SDC Putten AVV Swift 1
30 okt 14:30 Meer De sv. VR2 AVV Swift VR1
30 okt 14:45 AFC Ajax 3 AVV Swift 2
30 okt 15:00 AVV Swift 6 Meer De sv. 4
30 okt 15:00 AVV Swift 7 SCW 2
30 okt 15:00 AVV Swift 11 TOS-Actief 2
30 okt 15:15 Hillegom sv JO19-1 AVV Swift JO19-1
30 okt 16:30 GeuzenMiddenmeer VR4 AVV Swift VR2
30 okt 17:00 AVV Swift 4 Ankaraspor FC 2
31 okt 8:30 AVV Swift JO15-2 (zon) AFC IJburg JO15-4 (zon)
31 okt 9:00 AVV Swift JO18-1 (zon) Badhoevedorp sc. JO18-1 (zon)
31 okt 9:00 Sporting Martinus JO15-2 (zon) AVV Swift MO15-1
31 okt 9:30 DIOS sv. JO17-2 (zon) AVV Swift JO17-2
31 okt 9:30 AVV Swift JO14-1 (zon) SDZ JO14-1 (zon)
31 okt 9:30 ASV Arsenal JO14-2 (zon) AVV Swift JO14-2
31 okt 10:00 VVA/Spartaan JO15-1 AVV Swift JO15-1
31 okt 10:30 AVV Swift JO17-1 (zon) DIOS sv. JO17-1 (zon)
31 okt 11:00 DSOV 2 AVV Swift 6
31 okt 11:00 AVV Swift 7 (zon) SDZ 4 (zon)
31 okt 11:30 Sporting Martinus 2 AVV Swift 2
31 okt 11:30 AVV Swift 10 TABA afc 4 (zon)
31 okt 12:00 RODA '23 Rksv JO19-1 (zon) AVV Swift JO19-1 (zon)
31 okt 13:00 AVV Swift 3 ASV Arsenal 3
31 okt 13:00 AVV Swift 5 TABA afc 2
31 okt 14:00 AVV Swift 1 VSV 1
31 okt 14:00 Meer De sv. 6 AVV Swift 11
31 okt 14:30 Eendracht '82 sc. 4 AVV Swift 8
31 okt 15:00 AVV Swift 4 Kennemers (de) 2
31 okt 15:00 AVV Swift 9 VVGA 2
31 okt 15:00 ASV Arsenal 6 AVV Swift 12
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!