Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Bekijk hieronder het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken.

Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).
 

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 8:30 AVV Swift JO13-3 Buitenveldert sc. JO13-2
29 jan 8:30 SDZ JO13-5 AVV Swift JO13-4
29 jan 8:30 AVV Swift JO11-4 Sporting Martinus JO11-3
29 jan 8:30 ASV Arsenal JO11-1 AVV Swift JO11-5
29 jan 8:30 AVV Swift JO9-3 DCG Rksv JO9-2
29 jan 8:30 Diemen sv. JO9-3 AVV Swift JO9-4
29 jan 8:30 TABA afc JO9-2 AVV Swift JO9-5
29 jan 8:30 AVV Swift JO9-6 VVA/Spartaan JO9-4
29 jan 8:30 AVV Swift JO8-Blauw Sporting Martinus JO8-2
29 jan 8:30 AVV Swift JO8-Regenboog DCG Rksv JO8-1
29 jan 8:30 AVV Swift MO13-1 Diemen sv. MO13-2
29 jan 9:00 AFC IJburg JO12-2 AVV Swift JO12-3
29 jan 9:00 DWS afc JO10-2 AVV Swift JO10-3
29 jan 9:00 Legmeervogels MO12-2 AVV Swift MO12-1
29 jan 9:00 DCG Rksv JO11-4 AVV Swift MO11-1
29 jan 9:30 Sparta Nijkerk JO10-1 AVV Swift JO10-2
29 jan 9:30 AVV Swift JO10-5 RKAVIC JO10-2
29 jan 9:30 AVV Swift JO9-1 AFC JO9-1
29 jan 9:30 AVV Swift JO9-2 AFC IJburg JO9-1
29 jan 9:30 AVV Swift JO8-Goud Abcoude fc JO8-7
29 jan 10:00 Sporting Martinus JO12-2 AVV Swift JO12-4
29 jan 10:00 AVV Swift JO11-1 CTO '70 vv JO11-1
29 jan 10:00 AVV Swift JO11-3 Sporting Martinus JO11-2
29 jan 10:00 AVV Swift MO17-1 Schagen United MO17-1
29 jan 10:30 JOGA Fortius asv JO13-3 AVV Swift JO13-2
29 jan 10:45 AFC JO11-2 AVV Swift JO11-2
29 jan 10:45 AVV Swift JO10-1 Almere FC JO10-1
29 jan 10:45 AVV Swift JO10-4 Sporting Martinus JO10-2
29 jan 10:45 AVV Swift JO10-6 SDW JO10-4
29 jan 10:45 AVV Swift MO10-1 AFC MO10-2
29 jan 11:30 AVV Swift JO12-1JM SDZ JO12-1
29 jan 11:30 AVV Swift JO12-2JM Buitenveldert sc. JO12-2
29 jan 12:30 AVV Swift 10 Overamstel sc. 5
29 jan 12:30 Swift onder 23 nader bekend
29 jan 12:30 JOS Watergraafsmeer VR1 AVV Swift VR2
29 jan 13:00 AVV Swift JO16-1 OSC JO16-1
29 jan 13:00 AVV Swift MO15-1 Sloterdijk avv. MO15-1
29 jan 13:15 AFC IJburg VR35+1 AVV Swift VR35+1
29 jan 13:15 Amstelveen/Heemraad VR1 AVV Swift VR1
29 jan 14:00 Almere FC MO17-1 AVV Swift MO17-2
29 jan 14:30 AVV Swift 7 ASV Arsenal 5
29 jan 14:30 AVV Swift 8 AMVJ 3
29 jan 14:30 Volendam (rkav) 7 AVV Swift 9
29 jan 15:00 AVV Swift 6 TOG 2
29 jan 16:30 AVV Swift 11 TABA afc 4
29 jan 16:30 AVV Swift 13 FC Amsterdamse Bos 2
29 jan 17:00 AVV Swift 12 JOS Watergraafsmeer 6
30 jan 8:30 AVV Swift JO14-2 (zon) RODA '23 Rksv JO14-3 (zon)
30 jan 9:00 AVV Swift JO17-1 (zon) Hoofddorp s.v. JO17-2 (zon)
30 jan 9:00 Pancratius Rksv JO14-1 (zon) AVV Swift JO14-1 (zon)
30 jan 9:30 Waterwijk asc JO15-3 (zon) AVV Swift JO15-2 (zon)
30 jan 9:45 AVV Swift MO15-1 (zon) Diemen sv. JO15-2 (zon)
30 jan 10:00 RODA '23 Rksv JO16-3 (zon) AVV Swift JO16-1 (zon)
30 jan 10:15 AVV Swift JO18-1 (zon) Hoofddorp s.v. JO18-2 (zon)
30 jan 12:00 AVV Swift 9 (zon) TOG 3 (zon)
30 jan 12:00 Swift zon.sel. Abcoude zon.sel.
30 jan 12:30 AVV Swift JO19-1 (zon) De Wherevogels JO19-1 (zon)
30 jan 13:00 Sporting Martinus 4 (zon) AVV Swift 12 (zon)
30 jan 14:00 AVV Swift 3 AVV Swift 5
30 jan 14:00 Zeeburgia avv 6 (zon) AVV Swift 11 (zon)
30 jan 14:15 SDZ 5 (zon) AVV Swift 8 (zon)
30 jan 14:30 AVV Swift 7 (zon) Zeeburgia avv 2 (zon)
30 jan 14:30 AVV Swift 10 (zon) Kampong 8 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!