Contact

Contact

Bezoekadres / Postadres
Sportpark Olympiaplein
Olympiaplein 31
1077 CL  Amsterdam

Bezoekersinformatie  
> Routebeschrijving auto
 
> Routebeschrijving openbaar vervoer 
> Parkeren met de auto 
> Accomodatie 
> Openingstijden clubgebouw

Telefoonnummer
Clubgebouw: 020 - 676 40 74
Verenigingsmanager Leo Gooyers: 06 - 19160571

Clubkleuren
  Wit voetbalshirt, navy-blauw short en navy-blauwe kousen

Kamer van Koophandel
KvK-nummer: 40530225

Bankgegevens vereniging

Algemeen en Contributie t.n.v. AVV Swift NL84 INGB 000 4967430
Club van 50 t.n.v. AVV Swift Club van 50 NL28 INGB 000 8828262




  

Contact via e-mail

Stuur je vraag, suggestie of bericht gericht naar een onderstaand e-mailadres. Wij verzoeken je vriendelijk de e-mail te richten aan één e-mailadres en niet aan meerdere. 


Financien penningmeester@avvswift.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@avvswift.nl
Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@avvswift.nl
Scheidsrechterzaken scheidsrechterzaken@avvswift.nl
Sponsorcommissie sponsoring@avvswift.nl
Kantinecommissie kantine@avvswift.nl
Clubhistorie commissie historie@avvswift.nl
Klachtencommissie klachtencommissie@avvswift.nl
Toernooien toernooien@avvswift.nl
Redactie website redactie@avvswift.nl
Beheer website website@avvswift.nl

 

Direct contact opnemen

Bestuur

Bekijk op deze pagina alle e-mailadressen van de bestuursleden. 

Seniorenteams

Op zoek naar de contactgegevens van een begeleider, trainer of coach? Ga naar de desbetreffende teams via de pagina Senioren. 

Jeugdafdeling

Contact opnemen met het Jeugdbestuur of Leeftijdscoordinatoren? Bekijk de contactgegevens op Jeugdbestuur en Leeftijdscoordinatoren.

Jeugdteam

Op zoek naar de contactgegevens van een begeleider, trainer of coach? Ga naar de Jeugdafdeling.

Pers en Media

Fotografen, lokale pers of media kunnen contact opnemen met onze woordvoerder via redactie@avvswift.nl.

Lidmaatschap

Verhuist, een nieuw e-mailadres of telefoonnummer, of je lidmaatschap stopzetten? Stuur een email naar ledenadministratie@avvswift.nl of via het online formulier

Lid worden?

Lid worden van onze vereniging? Bekijk de speciale pagina of stuur je vraag naar ledenadministratie@avvswift.nl.

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!